Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İzzet VOLKAN ve Çorlu Belediye Başkanı Ahmet SARIKURT Sosyal Tesis Projesi ve Selfie Park İnşaat Alanını İncelediler
17 Temmuz 2024
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İzzet VOLKAN ve Çorlu Belediye Başkanı Ahmet SARIKURT; Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ve Çorlu Belediyesi iş birliğiyle odamız ormanında hayata geçirilecek olan sosyal tesis projesi ve Çorlu Belediyesi’nin yeni konsept park projelerinden Selfie Park inşaat alanını birlikte incelediler.
Çorlu’muza sosyal anlamda değer katacak projelerimizin tamamlanmasını heyecanla bekliyoruz.