DEUTSCH ENGLISH
KEP Adresi: corlutso@hs03.kep.tr

Bİlgİ Güncelleme

Bilgi Güncelleme

SAYIN ÜYEMİZ

Oda hizmetlerinden daha hızlı ve etkin bir şekilde yararlanabilmeniz için firmaların iletişim bilgilerindeki değişiklikleri Odamıza zamanında bildirmeleri büyük önem taşımaktadır.

Bununla birlikte E-rehberimizdeki firma bilgilerinizin güncel olması firmanıza iş olanakları sağlayacaktır. Bu çerçevede, firmalarının iletişim bilgilerinde değişiklik olan üyelerimiz, “Üye Bilgi Güncelleme Formu’nu” doldurarak rehber@corlutso.org.tr  e-posta adresi veya 0 282 651 35 10 faks numarası aracılığıyla Odamıza ulaştırabilirler. Web rehberimizde kullanılmak üzere Logo, firma, ürün resimlerinizi de söz konusu maillere yollayabilirsiniz. Bilgi dili olarak İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça vb istediğiniz dillerde firmanızın görüntülenmesini istiyorsanız her bir dil için “Üye Bilgi Güncelleme Formu’nu” doldurabilirsiniz.


Bahsi geçen formda belirtilen değişiklikler sadece Oda kayıtlarına işlenmektedir. Tescilli adresinizin kayıtlarımızdan değiştirilmesini istiyorsanız Ticaret Sicil Müdürlüğümüze başvuru yapmanız gerekmektedir.

DOSYALAR / BELGELER
Bilgi Güncelleme Formu
BİZE ULAŞIN Zafer Mahallesi Şehitler Cad. No:6 Çorlu Tekirdağ - Türkiye PK59850
TELEFON +90 282 651 10 96
FAKS +90 282 651 35 10
E-POSTA corlutso@corlutso.org.tr
Duyurular Kurumsal Doküman Arşivi Firma Rehberi Üye Girişi Bize Ulaşın

Mail Listemize Katılın

Yandaki formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.